تامین کننده هستید؟

در صورتیکه میتوانید اجناس مختلفی در گروهها و دسته بندی های مربوط به سایت را تامین کنید و یا خود تولید کننده محصولات هستید، میتوانید با مدیران بازرگانی فروشگاه اینترنتی آی … بدو از طریق فرم بالا در تماس باشید. باعث افتخار گروه آی … بدو است که شما را نیز در جمع خانواده خود داشته باشد. بدیهی است که آی … بدو تنها توان ارائه محصولات تابع قوانین رایج مملکت را داراست و از فروش هرگونه کالای قاچاق و یا بی کیفیت خودداری میکند.

توسعه گر وب و برنامه هستید؟

چنانچه طراح و یا طراح سایت و یا یک توسعه گر وب یا برنامه هستید و تمایل دارید که در آی … بدو مشغول کار شوید از طریق فرم بالا با ما در تماس باشید. آی … بدو برای توسعه بخشهای مختلف سایت خود و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان به شما عزیزان نیاز دارد.

در عکاسی و طراحی خبره هستید؟

چنانچه میتوانید در بخش تهیه محتوا و صفحه آرایی های مختلف سایت به آی … بدو کمک کنید و تمایل به همکاری با ما را داشتید میتوانید از طریق فرم بالا با مدیران فنی ما در تماس باشید. آی … بدو برای تهیه محتوای هرچه بهتر و سریعتر نیازمند دانش و تجربه شما عزیزان است.

ایده ای در سر دارید؟

و همچنین اگر احساس میکنید که آی … بدو میتواند بهتر از اینها باشد و ایده شما میتواند آی … بدو را به جای بهتری تبدیل کند و تمایل به همکاری با ما را دارید، با ما در تماس باشید. آی … بدو بستری مطمئن و منظم برای ارائه و اجرای ایده های شما فراهم خواهد آورد و شما را به جمع خانواده خود خواهد افزود.