فروشگاه اینترنتی: بستری مناسب برای خریدهای امروزی

امروزه اینترنت جزیی از سبد کالای روزانه ما شده است. هر روز ساعتهای زیادی از عمرمان را در اینترنت سپری میکنیم. از سرگرمی گرفته تا آموزش و خرید، همه را در اینترنت میبینیم و دنبال میکنیم. زندگی مدرن کاربران زیادی را به سمت استفاده از اینترنت کشانده و دیگر اینترنت را میتوان بستری کامل و مناسب برای زندگی امروزی دانست.

 

با گسترش این فضا و عادت مردم به استفاده از این الگوی زندگی، فروشگاههای اینترنتی رشد زیادی کرده اند و در سرتاسر دنیا در حال پیشرفت، ترغیب و اعتمادسازی هستند. به دلیل مشغله هایی که امروزه فشارهای زیادی را به مردم جهان متحمل کرده، وقت فاکتوری حیاتی برای اولویتهای زندگی به شمار می آید. اینجاست که بسیاری از اولویتهای زندگی مانند خرید کردن در آخر لیست قرار میگیرند و به دلیل کمبود وقت اهمیت چندانی به آنها داده نمیشود.

 

اما به لطف تکنولوژی، روشها و الگوی استفاده برای این اولویتها راحتتر شده و وقت بیشتری برای بررسی و خرید دلخواه در اختیار مشتریان قرار گرفته است. خریدهای اینترنتی امن، بهترین راهکار برای مشاهده، بررسی، مقایسه و خرید کالای مورد نظر شماست. جاییکه میتوانید در وقتهای مناسب و بدون دغدغه، بدون اینکه از خانه خارج شوید و نگران جای پارک و یا وضعیت آب و هوا باشید، کالای مورد نظر خود را پیدا کنید و نظرات و نقدهای سایر کاربران را در مورد آن مشاهده کنید و انتخابی کاملتر، سریعتر و راحتتر داشته باشید. همچنین در این بسترها میتوانید خودتان نیز تجربه استفاده از یک محصول را با دیگران به اشتراک بگذارید که این خود خرید اینترنتی را هرچه بیشتر نسبت به خریدهای سنتی دلپذیرتر میکند. امروزه کاربران اینترنتی قبل از هرگونه خریدی تمام بررسی های ممکن خود را در بستر اینترنت انجام میدهند و این بستر روزانه در حال توسعه و پیشرفت است.

آی ... بدو : راهکاری هوشمندانه برای یک خرید دلپذیر

آی … بدو با در نظر داشتن تمامی این موارد سعی به تولید بستری مناسب برای تهیه و فروش کالای باکیفیت و خوش قیمت کرده است. گروههای متنوعی از محصولات مانند پوشاک، کفش، کیف، ساعت، اکسسوری، جواهرآلات و … در سایت عرضه شده اند که در هر دسته سعی شده با توجه به سلیقه و بودجه کاربران مختلف، تنوع بالایی از محصول در اختیار مشتریان قرار گیرد. آی … بدو سعی کرده اطلاعات، تصاویر و کیفیت محصولات بخشهای مختلف را بصورت دقیق، مناسب و شایسته مشتریان عزیز آی … بدو تهیه کند تا تجربه خرید دلپذیر از اینترنت را هرچه بیشتر کند.

 

در کنار فاکتور زمان، آی … بدو تمرکز بسیار زیادی بر روی قیمت دارد. در آی … بدو سعی شده تمامی قیمتهای ارائه شده در سایت بر اساس حذف واسطه و تخفیف به مشتریان ارائه شود تا بتوانیم رضایتمندی بیشتری را برای مشتریان فراهم آوریم.

 

به دلیل سواستفاده های زیادی که سودجویان در محیط اینترنت صورت میدهند و بدلیل اعتمادسازی هرچه بیشتر، آی … بدو تصاویر هر محصول را توسط متخصصان خود تهیه میکند تا بتواند ابهامات موجود در محیط اینترنت را تا حد امکان کمتر کند و محصول را با همان کیفیت موجود و مد نظر مشتری به فروش برساند. آی … بدو با سیاست حذف واسطه ها از بازار، سعی کرده قیمتهایی واقعی از هر محصول را در اختیار مشتریان قرار دهد و در این راه سعی کرده کیفیت و خدمات را در بالاترین حدممکن و در شان مشتریان آی … بدو قرار دهد.

 

کارکنان و مسئولان آی … بدو در تلاش هستند که ضمن تولید محتوای اینترنتی دقیق و بدون ابهام، فروشی امن و دلپذیر و خدماتی شایسته را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. واحد پس از فروش آی … بدو در تمامی ساعتهای روز و در تمامی روزهای هفته جوابگوی مشتریان خود است.

 

قابل ذکر است که آی … بدو یک فروشگاه اینترنتی است و در هیچ نقطه از کشور دارای فروشگاه و نمایندگی فروش فیزیکی نیست و تمام سفارشها را از واحد مرکزی و اینترنتی خود پردازش و ارسال میکند.

از خرید کردن لذت ببرید

آی ... بدو
لباس زنانه
  • لباس زنانه
  • لباس مردانه
  • لباس بچه گانه

پیراهن راه راه Kaatie – خاکستری

۶۶.۰۰۰ تومان ۴۷.۰۰۰ تومان

پیراهن راه راه Kaatie – آبی

۶۸.۰۰۰ تومان ۴۷.۰۰۰ تومان

بلوز مجلسی Jadewosen – سفید

۶۱.۰۰۰ تومان ۴۵.۰۰۰ تومان

بلوز مجلسی Jadewosen – سبز

۶۱.۰۰۰ تومان ۴۵.۰۰۰ تومان
آی ... بدو
کیف و اکسسوری
  • کیف و اکسسوری
  • عینک آفتابی
  • جواهرآلات

کیف دستی مسافرتی CAT – کد TG007 – قهوه ای

۹۵.۰۰۰ تومان ۷۷.۰۰۰ تومان

کیف پول مردانه ZARA – کد ۷۰۰۶ – قهوه ای

۵۲.۰۰۰ تومان ۳۹.۰۰۰ تومان

کیف پول بلند مردانه Giorgio Armani – کد ۷۰۰۵ – قهوه ای

۶۵.۰۰۰ تومان ۴۸.۰۰۰ تومان

ست هدیه مردانه Massimo Dutti – کد ۷۰۰۴ – قهوه ای

۱۵۰.۰۰۰ تومان ۱۰۰.۰۰۰ تومان