برای استفاده کامل و خرید از فروشگاه اینترنتی  آی … بدو نیاز به ثبت نام در سایت دارید و به واسطه فرآیند ثبت نام چند اطلاعات مختلف از هر کاربر توسط سیستم درخواست میشود تا عملیات خرید، پردازش، خدمات و پشتیبانی و همچنین ثبت نظر در سایت با سرعت و دقت بیشتری صورت بگیرد. آی … بدو ضمن احترام به مشتریان و کاربران عزیز سایت، برای راحتی و انجام بهتر خدمات ملزم است این اطلاعات را درخواست کند و کاربران نیز میبایست در اعلام مواردی از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، آدرس دقیق پستی، کد پستی و شماره تماس دقت کامل را صورت دهند تا عملیات پردازش و ارسال سفارش با بالاترین کیفیت و سرعت ممکن انجام گیرد.

 

این اطلاعات ثبت شده، به منزله تایید مشتری  آی … بدو است و فروشگاه اینترنتی  آی … بدو به واسطه اطلاعات وارد کرده مشتری، اقدام به ارسال سفارشات خواهد کرد. لازم به تذکر است که مشتری میتواند برای ارسال یک سفارش آدرس و اطلاعات شخص دیگری را نیز وارد نماید که  آی … بدو برای ارسال سفارش از آن اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

ثبت نظر در  آی … بدو برای محصولات مختلف آزاد است. ولی چنانچه نظر یا پیامی در سایت توسط کاربران گرامی مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، یا بهر نحوی باعث ایجاد تنش یا ابهامات بی اساس گردد، آی بدو میتواند نسبت به حذف یا ویرایش این قبیل اطلاعات اقدام نماید و یا از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

حفظ و نگهداری از نام کاربری و کلمه عبور برای دسترسی به حساب کاربری به عهده مشتریان عزیز  آی … بدو است. همچنین لازم به تذکر است که این اطلاعات و سایر اطلاعات شخصی هر کاربر از جمله هویت اشخاص، کاملا محرمانه خواهند ماند و در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهند گرفت، مگر اینکه  آی … بدو با حکم قانونی مجبور باشد این اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 

فروشگاه اینترنتی  آی … بدو مانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها برای شناسایی کاربر استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی  آی … بدو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

 

کارشناسان و مسئولان فنی  آی … بدو تمام تلاش خود را برای حفظ و نگهداری از اطلاعات شخصی و محرمانه شما در سایت انجام خواهند داد تا شما ضمن داشتن خیالی راحت و آسوده، از خریدهای دلپذیر خود لذت ببرید.

 

جهت هرگونه سوال، مشاوره و درخواست در مورد حریم خصوصی  آی … بدو، میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید:

 

تلفن: ۹۶۷۳۵ ۳۲۲ ۰۷۱

 

ایمیل: support@ibodo.ir